bedrich

Matej Bedrich

Konateľ spoločnosti Bedrich spol. s r.o., zakladateľ informačného systému BdAdmin, milovník rýchlych áut a čínskej pomsty, ehm… kuchyne.

9A5446A0-8476-4BDC-B6C2-E67A8E994973

Peter Breyl

Peter je generálnym riaditeľom Inovačného centra Košického kraja. Má niekoľkoročné úspešné skúsenosti s biznis dizajnom pre malé a veľké spoločnosti.

Lukáš Franko_BIO foto 2

Lukáš Franko

Lukáš je CJM & CX designer, facilitátor workshopov a Google Certifikovaný Tréner pre oblasť marketingová stratégia.

IMG_0074 (1) (2)

Lenka Hlinková

Lenka motivuje najmä dievčatá a ženy k práci s technológiami. Je autorkou prvej slovenskej motivačno-náučnej knihy Ženský algoritmus.

knizka

Zdenko Knižka

Pôsobil v riadiacich funkciách v oblastiach marketingu, obchodu a finančníctva. Pôsobí ako lektor, kouč a mentor od roku 2001.

DJZ_5181 (1)

Luboš Kolesár

Ľuboš Kolesár je biznis kouč UVP Technicom, zakladateľ, majiteľ a CEO troch firiem. Je dlhoročným členom generálnej rady Združenia mladých podnikateľov Slovenska.

foto_Rovinsky_R

Richard Rovinský

Buduje tímy a tímovú kultúru vo firmách. Ako human resources hacker pracuje s firmami a jednotlivcami v rôznych odvetviach priemyslu na ich talent manažmente a náborovom procese.

Juraj Sabol

Juraj Sabol

Juraj pôsobí na pozícii generálneho manažéra pre stratégiu v spoločnosti U.S. Steel Košice. Vrátil sa do rodných Košíc po rokoch štúdia a práce v zahraničí v poradenskej spoločnosti McKinsey.

sarvasova (2)

Kvetoslava Sarvašová

Je človek z praxe, ktorý využíva dlhoročné skúsenosti v top manažmente zahraničných korporácií, znalosti nadobudnuté v špecializovaných tréningoch  a svoje silné stránky.

IMG_0030_

Peter Šoltés

Peter Šoltés je riaditeľom marketingovej agentúry Promiseo. Je investorom vo viacerých startupoch a je aktívny v niekoľkých ďalších spoločnostiach.

Takac_foto

Rudolf Takáč

Rudolf Christopher Takáč je lektor v oblasti projektového riadenia s vyše 20 ročnou praxou. V rokoch 2006 – 2012 pôsobil ako prezident Spoločnosti pre projektové riadenie na Slovensku.

Low_Face_image2

Milan Varga

Milan má viac ako 12 rokov manažérskych skúsenosti v IT sektore, predovšetkým v oblasti výskumno-vývojových projektov.

1[76]

Jozef Vojtko

V IT pracuje celú svoju kariéru na rôznych manažérskych pozíciách. Vybudoval viacero IT služieb využívajúcich nové technológie pre zákazníkov v energetickom priemysle, pôsobiacich najmä v Európe a USA.